Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Laser Shape

Czym jest Laser Shape?

Laser Shape to jedna z najbardziej rewolucyjnych zdobyczy medycyny estetycznej w XXI wieku. Urządzenie działa w 4 systemach energii. Są nimi laser IPL, radiofrekwencja, masaż próżniowy oraz metalowej rolki.

Zabieg może przynieść wspaniałe efekty dla naszej skóry. Głównym zadaniem urządzenia jest ujędrnianie naszej szaty zewnętrznej oraz znacząca redukcja zmarszczek. Wszystko za sprawą działania fal radiowych połączonych z laserem, który rozgrzewa nasze tkanki w głębokiej warstwie skóry. W efekcie działania temperatury w naszym organizmie dochodzi do zintensyfikowanej produkcji kolagenu oraz znaczącej poprawy krążenia. Prowadzi to do odpowiedniego ukrwienia partii naszego ciała oraz ujędrnienia, co przekłada się bezpośrednio na redukcje zmarszczek.

Urządzenie emituje energię fal radiowych o mocy 150 watów, która oddziałuje na nasze głębokie warstwy skóry i owocuje podniesieniem temperatury tkanki tłuszczowej. Natomiast działanie światła podczerwonego wpływa na produkcję kolagenu oraz wzmaga krążenie krwi. To bezpośrednio przekłada się na odmłodzenie naszej skóry, przez zredukowanie zmarszczek oraz cellulitu. Dodatkowo zastosowanie pompy ssącej oraz wałka mechanicznego wzmaga dodatkowo tę procedurę, przynosząc jeszcze korzystniejsze efekty.

Zabieg jest dedykowany dla osób niezadowolonych z kształtu swojego ciała lub twarzy. Znacząco redukuje nasz cellulit oraz zmarszczki, zapewniając nam zdrową i jędrną skórę. Po zabiegu będzie napięta oraz dojdzie do zwężenia naszych porów.

Zabieg również często stosowany jest do usuwania worków pod oczami oraz przy korekcie rzęs, dzięki czemu każdy z nas będzie mógł poczuć się zdrowiej i atrakcyjniej.