Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Zabiegi z wykorzystaniem urządzeń

DERMOMASAŻER

To nowoczesny zabieg, polegający na połączeniu mechanicznego masażu, wykorzystującego podciśnienie z jednoczesnym zassaniem i rolowaniem skóry. Dzięki temu w miejscu wykonania masażu dochodzi do rozbicia miejscowych złogów tłuszczowych i zwłóknień tkanki podskórnej. Dermomasaż usprawnia krążenie, eliminuje toksyny, zmniejsza retencję wody, uaktywnia lipolizę (rozkład tłuszczu) w głębokich warstwach, odbudowuje struktury skóry.

Wielokierunkowe oddziaływanie na tkankę pozwala uzyskać doskonałe rezultaty w nieinwazyjny i naturalny sposób przywraca prawidłowe funkcjonowanie tkanek Zabiegi te ukierunkowane są na odchudzaniu i kształtowaniu sylwetki, a także leczeniu: blizn, oparzeń, obrzęków, bólów kręgosłupa oraz złamań i kontuzji stawów.

Zabiegi należy przeprowadzać 2-3 razy w tygodniu zauważalne zmniejszanie cellulitu osiąga się po co najmniej 8 zabiegach. Liczba zabiegów jest uwarunkowana fazą cellulitu, wiekiem i ogólną kondycja klienta.

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

Liposukcja ultradźwiękowa – jest nowoczesnym, nieinwazyjnym zabiegiem redukującym złogi tłuszczu i cellulit znajdujące się w obrębie brzucha, ud, talii, bioder i ramion. Zabieg składa się z dwóch części: kawitacji ultradźwiękowej i podczerwieni. Kawitacja ultradźwiękowa działa na komórki tłuszczowe rozrywając je, powodująca ich uszkodzenie i przekształcająca je w emulsje. Promieniowanie podczerwone powoduje wzrost temperatury w tkankach i przyspiesza metabolizm tłuszczu. Uwolniony tłuszcz i toksyny są usuwane z ciała poprzez gruczoły potowe i poprzez układ limfatyczny i naczyniowy.

Liposukcji ultradźwiękowej nie należy traktować jako formy leczenia nadwagi.

FALE RADIOWE

Przy użyciu fal radiowych na ciało zachodzi zjawisko termolipolizy stymulujące spalanie tkanki tłuszczowej i redukcję cellulitu. Skóra odzyskuje jędrność, widocznie wygładza się jej struktura. Ze względu na to że tkanka tłuszczowa ulega silniejszemu przegrzaniu niż mięśniowa zabiegi z falami radiowymi doskonale modelują i wyszczuplają sylwetkę. Na skutek działania fali radiowej zwiększa się przepływ krwi poprawiający dotlenienie i odżywienie skóry. Przyśpieszeniu ulega również przemiana materii, co korzystnie wpływa na odtoksycznianie organizmu i usprawnianie układu limfatycznego. Wzrost temperatury endogennej stymuluje wytwarzanie endorfiny (hormonu szczęścia) i powoduje rozluźnienie mięśni, co korzystnie wpływa na samopoczucie.