Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Masaże

Masaż klasyczny

Jest to najpopularniejszy masaż, który w zależności od intensywności może być leczniczy, relaksacyjny, pobudzający itp. Powoduje poprawę krążenia, obniżenie napięcia mięśni oraz polepszenie samopoczucia. Masaż ten opiera się na pięciu grupach technik: głaskaniu, rozcieraniu, ugniataniu, oklepywaniu, wibracji.

Masaż relaksacyjny

Dzięki zastosowaniu technik tonizujących reguluje napięcie nerwowo-mięśniowe, powoduje łatwe przyspieszenie wypoczynku, daje uczucie odprężenia i lekkości.

Masaż limfatyczny (drenaż)

Masaż uciskowy, jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem i obrzękami limfatycznymi. Jest to przyjemna technika masażu poprawiająca metabolizm organizmu, pobudzająca układ limfatyczny, przyspieszająca proces oczyszczania i wspomagająca transfer tłuszczu uwolnionego podczas innych zabiegów do układu limfatycznego.

Masaż Shiatsu

Pochodzi z tradycji dalekiego wschodu. Jest to masaż o działaniu relaksującym i ogólnoleczniczym. Masaż japoński Shiatsu przeznaczony jest przede wszystkim dla osób zestresowanych. Chwalony jest przez kobiety, cierpiące na zespół napięcia przedmiesiączkowego, a także osoby z osłabioną odpornością organizmu. Masaż Shiatsu polecany jest także osobom z migrenami i zaburzeniami układu trawiennego oraz oddechowego.