Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Przedłużanie rzęs

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs 1:1

Zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1 oznacza, że do jednej rzęsy naturalnej doklejana jest pojedyncza rzęsa sztuczna.

Przedłużanie rzęs jest zabiegiem wymagającym dużej precyzji- rzęsy przyklejane są do każdej, pojedynczej rzęsy naturalnej, a czas jego wykonania waha się w zależności od kilku czynników: kondycji rzęs naturalnych, ich długości, grubości, stopnia podkręcenia, koloru oraz ilości, a także od spodziewanego efektu oraz sposobu stylizacji oka i metody zastosowanej do przedłużania rzęs. Z reguły zabieg przedłużanie rzęs trwa średnio 1,5-2 godzin. Uzupełnienie aplikacji trwa już od około 40min do 1,5 godziny, w zależności od ilości rzęs uzupełnianych oraz ogólnego stanu aplikacji - im bardziej dbamy o rzęsy, tym uzupełnienie będzie trwało krócej.

Efekt przedłużonych rzęs jest zniewalający i wyjątkowy - zwykłe rzęsy nie są w stanie mu dorównać. Na rzęsach przedłużonych metodą 1:1 nie ma grudek i są one perfekcyjnie rozdzielone, a także nie trzeba się już martwić o rozmazany tusz! Nie ważne czy jest się na basenie, siłowni, saunie, czy w codziennym życiu przedłużone rzęsy zawsze wyglądają perfekcyjnie. Rzęsy przedłużone wypadają wraz z rzęsą naturalną, gdy kończy ona swój cykl życia - trwa to zwykle około sześć do ośmiu tygodni, dlatego dla utrzymania efektu perfekcyjnie przedłużonych rzęs należy aplikację uzupełniać co ok. 3-4 tygodnie.

Rzęsy aplikowane metodą 1:1 wyglądają jak naturalne, nie sprawiają wrażenia ciężkości oka, a ich budowa odpowiada budowie rzęsy naturalnej. Dzięki szerokiej gamie długości, grubości oraz stopnia podkręcenia rzęs można uzyskać praktycznie dowolny efekt.

Przedłużnie metodą Blink & Express

Przedłużanie rzęs metodą Blink & Express polega na doklejaniu pojedynczych rzęs poliestrowo-jedwabnych. Efekt przeznaczony przede wszystkim na wyjścia okolicznościowe (Sesje zdjęciowe, Śluby, Zabawy Sylwestrowe) oraz dla osób które nie chcą tracić czasu na uzupełnianie rzęs ani wydawać większej sumy pieniędzy. W tej metodzie nie jesteśmy ograniczeni ilością ani długością naturalnych rzęs. Zaledwie w 30 minut spojrzenie nabiera głębi i wyrazu. Rzęsy utrzymują się około 2 tygodni następnie należy je zdjąć w gabinecie kosmetycznym.