Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Makijaż Permanentny

Makijaż permanentny naturalnie nasyca kolorem kontury ust, brwi i oczu, delikatnie podkreślając  piękno każdej kobiety. Barwniki dobierane są do typu urody, karnacji, oprawy i koloru oczu oraz ust. Pigmenty są pochodzenia naturalnego, nie są toksyczne i nie alergizujące. Osadzone w naskórku utrzymują się w sposób widoczny ok. od 3 do 5 lat, ulegając stopniowemu rozjaśnieniu.

Efekt:

Bezpośrednio po zabiegu kolor jest bardzo intensywny. W ciągu 4-5 dni  po zabiegu barwnik złuszcza się i makijaż permanentny blednie o ok. 50%. Dlatego po upływie 4-6 tygodnia po zabiegu należy obowiązkowo skorzystać  z uzupełnienia w celu nasycenia koloru i utrwalenia rezultatów. Pierwsze uzupełnienie jest bezpłatne. Uzupełnienie makijażu permanentnego po 12-14 miesiącach kosztuje 50% ceny.

Każde następne jest odpłatne zgodnie z aktualnie obowiązującymi cenami w salonie.

Jeżeli w ciągu 3-5 lat barwnik nie będzie uzupełniany, to po tym czasie wraz z łuszczeniem się naskórka barwnik wyłuszczy się i pozostanie tylko delikatny zarys makijażu. Dlatego, aby utrzymać intensywność i świeżość koloru należy uzupełniać barwnik średnio raz w roku.