Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Skinfrax

SKINFRAX – odmładzanie skóry i usuwanie blizn

Urządzenie SKINFRAX to połączenie radiofrekwencji z mikronakłuwaniem, nadaje się idealnie przy zabiegach odmładzających i odbudowujących skórę. Radiofrekwencja mikroigłowa pozwala na zmniejszenie widoczności blizn i rozstępów.

Technologia łączy metodę inwazyjną (mikroigły) i nieinwazyjną (polegającą na podgrzewaniu skóry za pomocą fal radiowych o częstotliwości 10 MHz). To pozwala wykorzystać sprzęt zarówno u osób zdecydowanych na tradycyjne zabiegi, jak i wszystkich, którzy obawiają się nakłuć igły.

RF FRAKCYJNY SKINFRAX pozwala na odmłodzenie skóry twarzy, szyi i dekoltu. Urządzenie doskonale sprawdzi się również do liftingu dłoni i brzucha. Technologię można wykorzystać do likwidowania rozstępów i blizn (m.in. blizn pozostałych po trądziku), obrzęków, cieni pod oczami oraz leczenia nadpotliwości pach.

Efektem zabiegów jest ujędrnienie skóry, wzmocnienie tkanki łącznej oraz stymulacja tkanek do regeneracji. Partie ciała poddane zabiegowi są wyraźnie gładsze, nabierają naturalnego koloru i młodzieńczego wyglądu. Pierwsze rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu, ale najlepsze uzyskamy, gdy dokonamy od 3 do 5 powtórzeń (każde po 4-5 tygodniach od poprzedniego).