Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Kwasy hialuronowe

Princess Filler (Hialuronowy wypełniacz zmarszczek) – sterylny, ulegający biodegradacji, wysokoelastyczny, idealnie czysty, izotoniczny i homogenizowany. Gwarantuje długotrwałe – ale nie permanentne – efekty. Powoli rozchodzi się w skórze, nadając jej gładki i naturalny wygląd. Jest jednofazowy, co zapewnia idealną, delikatną konsystencję żelu. Princess Filler może być wykorzystany do zabiegów całej twarzy. Jest doskonałym sposobem na pełne i zmysłowe usta, podnosi kąciki ust, uwypukla łuk kupidyna i wypełnienia drobne linie zmarszczek. Skutecznie usuwa także blizny na twarzy.

StylAge - to pierwsza linia innowacyjnych żeli jednofazowych zawierających usieciowany kwas hialuronowy z zastosowaniem opatentowanej technologii IPN-Like w połączeniu z naturalnymi przeciwutleniaczami. Ze względu na jakość i wyjątkowe właściwości, odgrywają dziś ważną rolę w medycynie estetycznej na całym świecie. Mają skuteczne potrójne działanie przeciwzmarszczkowe:

  • modelują, dając natychmiastowy efekt (usieciowany kwas hialuronowy)
  • wygładzają (chroniona patentem technologia IPN-Like)
  • mają działanie przeciwutleniające (odporność na stres oksydacyjny skutkuje dłuższym utrzymywaniem się produktu w skórze (9-12 miesięcy).