Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Xylogic Retix C

Nowoczesny preparat z kompleksem ActiCell 40%, który odmładza, głęboko stymuluje i regeneruje skórę.

Retix.C to intensywna terapia anti-aging na twarz + szyję + dekolt: terapia anti-aging redukująca niedoskonałości, natomiast na ciało: redukuje rozstępy. 

Retinol w postaci stabilnego i innowacyjnego kompleksu polimerowego Matrix, wykazuje wydłużoną i zwiększoną penetrację w głąb skóry, przy jednoczesnym zminimalizowaniu stężenia. Obecna w Acticell 40%: Witamina C 8% w postaci lewoskrętnego stereoizomeru kwasu askorbinowego oraz Antyoksydanty 30% wykazują wyjątkowo skuteczne działania odmładzające i chronią skórę przed szkodliwymi reakcjami utleniania , dzięki czemu zawarty w formule ActiCell 40% Retinol 2% wykazuje przedłużone i optymalne działania terapeutyczne. Skora po zabiegu  jest widocznie odmłodzona, rozświetlona, jednolita,jędrna i napięta, a zmarszczki mniej widoczne.

Działanie Retix.C:

  • Regulacja procesu rogowacenia naskórka
  • Odbudowa włókien kolagenu , elastyny i GAG i stymulacja odnowy komórek skóry
  • Wygładzanie, rozjaśnianie plam pigmentacyjnych i redukcji niedoskonałości skory
  • Zagęszczenie i poprawa napięcia skóry
  • Zwiększenie poziomu nawilżenia skóry, dzięki ograniczeniu przeznaskórowej utraty wody z naskórka
  • Ochrona przed fotouszkodzeniami i zwiększenie naturalnej bariery ochronnej skóry, dzięki temu przywrócenie w skórze prawidłowego poziomu witaminy A.