Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


O nas

Salon kosmetyczny "Natalii Studio" powstał z zamiłowania do kosmetologii w 2009 r. Stawiając sobie nowe cele i spełniając potrzeby naszych klientów salon w październiku bieżącego roku został przeniesiony na ul.Staromiejską. Dzięki temu mogliśmy poszerzyć naszą ofertę o zabiegi na ciało i zaopatrzyć w nowoczesny sprzęt. Stylowe, bogato wyposażone wnętrze zaprasza do spędzenia czasu oraz skorzystania z oferty kosmetycznej. Zespół, który tworzymy jest bardzo dobrze przygotowany do swojej pracy zarówno pod względem wykształcenia, jak i doświadczenia.

 

Natalii Studio inwestuje w pozytywną atmosferę i samopoczucie klientów. Najważniejsza dla nas jest szczera rozmowa z klientem, poznanie jego potrzeb i oczekiwań, do których przygotowujemy rzetelną kurację oraz dbamy o bezpieczeństwo i higienę wykonywania zabiegów kosmetycznych. Nasz salon jest wyposażony w najnowszej klasy AUTOKLAW, dzięki czemu narzędzia wykorzystywane do zabiegów są sterylizowane, co spełnia najwyższe normy medyczne. Używamy jednorazowych materiałów zabiegowych (jednorazowo!!!) oraz profesjonalnej dezynfekcji na każdym etapie wykonywania pracy.

 

Posiadamy KARTY UPOMINKOWE, które mogą być doskonałym prezentem na specjalną okazję dla bliskiej osoby. Jest również możliwość nabycia imiennej KARTY STAŁEGO KLIENTA. Każda usługa powyżej 20zł premiowana jest pieczątką. Wypełniona karta upoważnia do gratisowej  usługi do wyboru: manicure, peeling twarzy + masaż, parafina na dłonie lub skorzystania z rabatu 10/20%. 10% zniżka przy pierwszej karcie Silver Card, 20% zniżka przy drugiej karcie Gold Card.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą i sprawdzenia naszych możliwości.

 

Zespół Natalii Studio