Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Co nowego

Najnowsza Technologia Medycyny Estetycznej - SKINFRAX

Skin frax - inaczej RF frakcyjny. Jest najnowsza technologia medycyny estetycznej. Połączenie metody nakluwania skóry mikroigielkami (frakcjonowania) z ogrzewaniem tkanek za pomocą prądu o częstotliwości radiowej.

Skinfrax ma na celu głęboki lifting twarzy, szyi i dekoltu, likwidowanie cieni pod oczami, redukcja przebarwień, usuwanie rozstępów, blizn potradzikowych oraz poprawa kolorytu twarzy.

Seria zabiegów: 3-4 w odstępie 4-5tygodni. Przed zabiegiem można wykonać drenaż limfatyczny lub peeling kawitacyjny, żeby zwiększyć efekt. Po zabiegu należy unikać ekspozycji na słońce i opalania w solarium, stosować fotoprotekcje SPF 30/50.

Czym zabieg się wyróżnia spośród konkurencyjnych?

  • precyzyjne wykonanie zabiegu - kontrola głębokości i mocy
  • głębsze działanie fali radiowej dzięki przewodzenia mikroigielkami
  • możliwość wykonania zabiegu na znacznie większej głębokości (do 3,00mm) - krótki czas gojenia
  • brak termicznego uszkodzenia skóry
  • świetne efekty przy mniejszej inwazyjnosci

 

W Skinfraxie występuje także wersja bezigłowa. Jest to opcja bezinwazyjna, ponieważ głowica zakończona jest płytka, która dotyka skórę, ale jej nie przebija. Jest dobre rozwiązanie dla osób, które z jakiś powodów nie chcą skorzystać z opcji igłowej.

Zespół Natalii Studio