Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Endermologia

Endermologia to masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na tkankę łączną skóry. Dzięki temu zabiegowi możemy się odchudzić, pozbyć cellulitu, wymodelować sylwetkę. Na czym polega endermologia? Masaż połączony z podciśnieniem uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia oraz stymuluje do produkcji włókien kolagenowych. Urządzenie najnowszej klasy wykorzystuje 3 energie: fale radiowe, podczerwień i masaż próżniowy, Endermologia jest nieinwazyjnym sposobem modelowania sylwetki i redukcji cellulitu.

Zabieg endermomasażu - to opracowana przez naukowców rewelacyjna metoda nieinwazyjnego wyszczuplania przez zmniejszenie komórek tłuszczowych za pomocą masażu podciśnieniowego, co wywołuje zmniejszenie obwodów ciała: brzucha, pośladków, ud i bioder oraz ukształtowanie sylwetki.

Endermologia - odchudzanie i redukcja cellulitu

Podczas zabiegu następuje przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej, czego skutkiem jest:

  • redukcja cellulitu tłuszczowego
  • wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki,
  • poprawa elastyczności skóry,
  • redukcja obrzęków i likwidacja cellulitu wodnego

 

Endermologia jest także polecana w celu poprawienia krążenia i zregenerowania ciała po liposukcji.

Endermologia - oczyszczanie organizmu z toksyn

Intensywny masaż stymuluje unaczynienie i poprawia krążenie krwi i limfy, przez co drenuje nadmiar płynów, wzmaga wymianę międzykomórkową i usuwa toksyny z organizmu